Jak se k nám dostanete

Hotel Avenue Pallova 28 se nachází v samém centru Plzně u oblíbené Mlýnské strouhy. Centrum města je vzdálené pouhých 5 minut chůze. Vlakové a autobusové nádraží najdete 10 minut od hotelu. V okolí je mnoho restaurací, barů, kaváren, ale také parků a běžeckých stezek.

Autem

Ze směru od Prahy – dálnice D5. Pokračujte ulicí U Prazdroje. U pivovarské brány na semaforu jeďte rovně směrem na náměstí do ulice Pražská. Po cca 500 m metrech odpočte doprava do ulice Pallova za cca. 300 m přijdete k hotelové garáži.

Ze směru Karlovy Vary – jeďte ulicí Sirkova. U fotbalového stadionu uvidíte hotel na pravé straně. Odbočte a můžete zastavit přímo u recepce nebo objet blok do hotelových garáží.


Z letiště

Taxi

Taxi jsou k dispozici na stanovišti přímo před příletovým terminálem.

Hotelový limousine servis

Abychom Vám pobyt co nejvíce zpříjemnili, můžeme pro Vás zajistit transfer z letiště do hotelu za příznivou cenu. Transfer je možno zarezervovat spolu s ubytováním.


Městskou hromadnou dopravou

Z vlakového a centrálního autobusového nádraží (CAN)

Od vlaku: Tramvají č. 1 směr Bolevec na zastávku Anglické nábřeží, pokračujte pěšky ve směru jízdy ulicí Pražská cca 200 m, poté zabočte doprava a jděte cca 300 m ulicí Pallova až dorazíte k hotelu.

Z CAN: Tramvají č. 2 směr Světovar na zastávku Anglické nábřeží, pokračujte pěšky proti směru jízdy ulicí Pražská cca 200 m, poté zabočte doprava a jděte cca 300 m ulicí Pallova až dorazíte k hotelu.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.